Haberler

20 Mayıs 2016
KAHRAMAN HOME’DA BAHAR KAMPANYASI

KAHRAMAN HOME’DA BAHAR KAMPANYASI

İnşaat sektörünün canlandığı bu günlerde İzmir’de faaliyet gösteren Kahraman Home, belirli marka ve ürünlerde bahar kampanyası başlattı.
Kahraman Home Yönetim Kurulu Üyesi Reşit Kahraman, inşaat sektöründe beklentinin yüksek olmasıyla hafif bir canlanma gözlendiğini söyledi. Yaz döneminin gelmesiyle tadilat sürecinin de hızlandığını aktaran Kahraman, “Bünyemizde bulundurduğumuz marka ve ürünlerde bahar kampanyası yapacağız. Nihai tüketici, müteahhit ve ustalarımız için hazırlanmış paketlerimiz olacak. Bu paketlerin içinde armatürler, seramikler, boya ve boya malzemeleri, elektrik malzemeleri gibi birçok ürün bulunuyor. Kahraman Yapı’ya gelen herkes ihtiyacı doğrultusunda malzemeyi uygun fiyatlara alabilecek” dedi.

 

“LOJİSTİK YATIRIMLAR İLE TOPTAN SATIŞ AĞIMIZI GENİŞLETTİK”


Kahraman Home Yönetim Kurulu Üyesi Reşit Kahraman, son dönemde lojistik yatırımlara önem verdiklerini kaydederek, şöyle devam etti: “Bayiliğini yaptığımız birçok yapı malzemelerini Ege bölgesinde oluşturduğumuz bayilerimiz ile buluşturduk. Lojistik alanında yapmış olduğumuz yatırımlarımızla bayilerimize hızlı, kesintisiz hizmet vermekteyiz.” Satış sonrasında karşılaşılan sorunların çözümü noktasında hızla hareket ettiklerinin altını çizen Kahraman, sorunları en aza indirgeyecek Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/kahraman-yapi-da-bahar-kampanyasi-izmir-yerelhaber-1382560/