Haberler

13 Şubat 2016
Temelden Çatıya Aradığınız Her Şey Kahraman Home

Temelden Çatıya Aradığınız Her Şey Kahraman Home

http://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/izmir-haberleri/temelden-catiya-aradiginiz-her-sey-kahraman-yap_232534/

 

Yapı malzemelerinde ihtiyaç duyulan birçok malzemeyi bünyesinde barındıran kahraman yapı market müşterilerinden çeşitlilik hizmet kalitesi ve uygun fiyatları ile tam not alıyor.


İHTİSAS YAPI MARKETE GEÇİŞ
Yapı malzemeleri sektöründe temelden çatıya bir çok ürünü ve markayı tek çatı altında toplayan Kahraman Yapı Market 2 bin metre mağaza, 5 bin metre deposu ile müşterilerine hizmet veriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olduklarını aktaran Kahraman Yapı Market Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kahraman, “Mimar, mühendis, müteahhit, yapı ustaları ve son kullanıcı müşterilerimize zengin ürün çeşidi sunuyoruz. Ekonomik, pratik ve kaliteli çözümler sunarak müşterilerimizin proje ve tasarımlarını daha kolay hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Aslında burada yapı marketçiliği ihtisas yapı marketçiliğe dönüştürüp yapı markete farklı boyut kazandırıyoruz” dedi.


EGE BÖLGESİ VE YURT DIŞINDA ŞUBELEŞECEK
İhtisas yapı market alanında şubeleşmeye devam edeceklerini ifade eden Kahraman,  Şubeleşmeye İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde devam edeceklerinin altını çizen Kahraman, ülkenin ve İzmir’in gelişmesine katkıda bulunmak istediklerini dile getirdi. İnşaat sektöründe durgunluk yaşandığına değinen Kahraman, şöyle devam etti:
Ülkemizde seçim belirsizliği olduğu dönemde Kahraman Home olarak yatırım kararı aldık. Çünkü ülkemizde yatırım yapmaktan korkmadık. İnşaat sektörü ve İzmir’e güveniyoruz. Türkiye’nin lokomotifi olan inşaat sektörünün durağanlaşmasının ülke ekonomisine ve istihdama olumsuz yansımaları oluyor. Bu nedenle sektörü canlı tutmak adına kentsel dönüşüm projelerinin bir an önce hayata geçirilmesi gerekiyor. Bununla birlikte konut kredilerinin yüksek olması da sektörü olumsuz etkiliyor.”