Vizyon ve Değerler

Vizyon ve Değerler

Vizyonumuz

 

Yapı Malzemeleri Sektöründe;

"Türkiye pazarında ilkelerinden tavize vermeden büyürken, bölgesel bir güç olma yolunda durmadan ve gelişerek ilerlemektir."

Her geçen gün artan ürün portföyümüz ve bayi ağlarımızla, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile sürekli büyümek,  ulusal ve uluslararası alanda,  yasal çerçevede, sosyal ve ahlaki sorumluluklarımızı da unutmadan, her zaman yenilikçi, pozitif, değişime ve gelişime açık sektöründe öncü bir firma olmaktır. 

 

 

Misyonumuz

 

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, insan ve çevre odaklı düşünce içinde hareket ederek, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanıp, çağdaş yasam biçimlerinin oluştuğu kent ortamında, emniyetli, ekonomik ve estetik, yüksek standartlı, kaliteli hizmet sunmak, firmamızın temel misyonudur.

 

Kahraman Yapı Market;

 

 • Yurtiçi ve fırsat yurtdışı pazarlarda ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirir.
 • Yenilenmeyi önemser, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimser.
 • İşbirlikleri ile şirketin değerini artırarak karlı bir şekilde büyür.
 • Yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile çalışanlarının yetkinliğini, mutluluğunu ve bağlılığını en üst seviyede tutar, onları gözetir. 
 • Sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlar, topluma destek verir ve değer katar. 
     Değerlerimiz

  Topluma Katkı Sağlamak:

   İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratırız.

  Sürekli Gelişim:

  Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.

  Artı Değer Yaratmak: 

  Başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefleriz.

  Paydaşların Mutluluğu: 

  Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.